ING. TOMÁŠ KRSIČKA, CFA

partner

Tomáš Krsička patří mezi hlavní partnery skupiny Accredio. Jako investiční ředitel je odpovědný za tvorbu a realizaci investičních rozhodnutí. Vystudoval VŠE v Praze a od roku 2000 je držitelem titulu CFA (Chartered Financial Analyst) organizace CFA Institute. Je jedním ze zakládajících členů organizace Czech CFA Society. Tomáš Krsička se řadí do úzké skupiny celosvětových držitelů tohoto prestižního titulu, podobně jako například Bill H. Gross (PIMCO), Howard Marks (Oaktree Capital Management) nebo vrcholní investiční manažeři ve společnostech BlackRock, JP Morgan, Goldman Sachs, Morgan Stanley nebo UBS.


V letech 1997-2003 pracoval ve finanční skupině Citigroup jako finanční analytik, kde monitoroval vybrané sektory české ekonomiky a připravoval fundamentální a kreditní analýzy emitentů cenných papírů.


V roce 2000 převzal pozici portfolio manažera a zároveň řídil a koordinoval činnost analytického týmu Citigroup. V letech 1996-1997 pracoval jako finanční analytik v Česko-kalifornské investiční společnosti, a.s., kde vytvářel finanční analýzy společností a aktivně se podílel na přípravě projektů investičního bankovnictví.


V roce 2012 byl oceněn organizací CFA jako lídr vítězného týmu a reprezentant České republiky na evropském finále celosvětové soutěže CFA Institute Research Challenge 2012. Během svého působení v Citigroup byl oceněn v rámci soutěže Paegas Signum Temporis jako nejlepší investiční manažer akciových fondů v ČR.